הקשר הצרפתי

הקשר הצרפתי עם צדי צרפתי

הקשר הצרפתי

כל העולם במה – הצצה אל עולם הבידור הישראלי

בהשתתפות

צדי צרפתי     פרדי ברק

 ואנה שפיץ

צדי צרפתי ופרדי ברק, עורכיו ומגישיו של ערב מיוחד זה, מקדישים אותו לבידור הישראלי.

 לראשונה מאז סוף שנות ה-60 צדי צרפתי הוא בקדמת הבמה.
בסגנונו המיוחד משתף צדי את הקהל בסיפורים משעשעים ומרגשים הסובבים סביב נושא הבידור הישראלי.

 פרדי מנגן ושר יחד עם הקהל משירי המופעים והתוכניות בהם נגע צדי צרפתי. אל פרדי מצטרפת במהלך הערב אנה שפיץ, זמרת צעירה ומבטיחה.

 “הקשר הצרפתי" הוא מופע בידורי, המחמם את הלב ומעלה חיוכים רבים לצד סיפורים מאלפים ובלתי ידועים מהווי הבידור בארץ, מאחורי הקלעים של ערבי יחיד, השירים, מופעים של הרכבים ולהקות, מחזות זמר, הצגות תיאטרון, פסטיבלים, תוכניות טלוויזיה, ומופעי בידור חשובים שליוו אותנו במשך השנים.

הערב מלווה בצילומים נדירים, קליפים ומילות השירים על מסך ענק.

צדי צרפתי

צדי צרפתי
 צדי צרפתי - החל את דרכו בגיל העשרה כשחקן בתיאטרון הקאמרי ותיאטרון הבימה.

את עבודתו כבמאי החל צדי צרפתי בגיל 30, ומאז ביים שורה ארוכה של מופעים ומחזות זמר, ערבי יחיד והרכבים. ברשימה הארוכה נמנים חווה אלברשטיין, רבקה מיכאלי, עפרה חזה, ירדנה ארזי,  צביקה פיק, הטוב הרע והנערה, שוקולד מנטה מסטיק, סקסטה, הצגות תיאטרון ובעיקר מחזות זמר כדוגמת “ברנשים וחלומות”, “אירמה לה דוס”, “יוסף וכתונת הפסים המשגעת”, ו“בוסתן ספרדי” (ב-1998) שזכה להצלחה גדולה. צדי צרפתי ביים פסטיבלים ופסטיגלים, וכן אחדות מהופעותיה של ישראל באירוויזיון, ביניהן הופעותיהן של ירדנה ארזי ושל שרית חדד. צדי צרפתי היה במאי המופע של אירוויזיון 1999, שהתקיים בירושלים.

בשנים האחרונות משמש כאחד השופטים ב"כוכב נולד".
פרדי ברק - מוסיקאי רב גוני: מנחה ערבי שירה, מלחין ומעבד מוסיקלי ששם לו למטרה להשריש ולשמר את הזמר העברי על כל סגנונותיו וזרמיו.

מופיע לצד יוצרים חשובים בזמר העברי: יורם טהרלב, דודו ברק, דן אלמגור, הופיע כעשור ביחד עם היוצר אהוד מנור ז"ל  בערב משיריו.

לפרטים נוספים: 052-8818148 09-7658640

 

 

תמונות
הקשר הצרפתי עם צדי צרפתי
צדי צרפתי
צדי צרפתי
צדי צרפתי
צדי צרפתי
צדי צרפתי