יהונתן ליבוביץ' - פֶּרְפוֹרְמֵר

הכנסו לאתר החדש ylperformer.co.il
יהונתן ליבוביץ' הוא יוצר ואומן רב תחומי המשלב בין מוסיקה, סאונד, ויז'ואל, פרפורמנס ווידאו. סולן להקת זבוב עם גרוב ומופיע גם במופעי סולו אקוסטים. כשחקן היה בין מקימי קבוצת תיאטרון פליבק "קתרזיס" והוזמן להופיע בפסטיבלים בארץ ובאירופה עם מופע הרחוב שלו "הרוקסטאר". 

בשנת 2008 סיים את לימודין במחלקה למוסיקה חדשה בבית הספר על שם נגר במוסררה כסטודנט מצטיין. הוא זכה בפרס ראש העיר על פרויקט הגמר שלו, אופרת הרוק "Orphans of the One Mind". בפרוייקט משתתפות הזמרות יעל תאי, ליבי (ליבי והפלאש) ולאה גנדיוק (קיצו). הנגנים בפרויקט הם גדי שיינפלד- תופים, טל-שחר גלבוע (שלישיית גשר המכביה)- בס, נעם ששון (זבוב עם גרוב)- בס, יובל גרשטיין (קולולוש)- גיטרות, אמיר בולצמן (קיצו)- אלקטרוניקה ותכנותים. יהונתן ליבוביץ' עצמו כתב והלחין את האופרה והוא שר ומנגן בה.

 בשנת 2009 הקים את הבִּינבַּטרון המנגן שירים שגדלנו עליהם בשנות השבעים והשמונים, מהרדיו ומתכניות הטלויזיה. ההרכב מופיע בפסטיבלים, ארועי חוצות, קבלות פנים ומגוון רחב של ארועים.

 בין מופעי תיאטרון הרחוב שהעלה בפסטיבלים: 

2005- האיש הסגול מכור לקפה. איש שצבעו סגול, מנסה להיגמל מהתמכרותו לקפה. הוא מתאר בשירים ובמונולוגים קומיים את הבידוד החברתי אליו נקלע בסירובו לשתות קפה. כמו כן מצבים מפתים אליהם נקלע ותופעות לוואי גפניות.

2006- טנגו בננה. שני מוכרים מתחרים בבסטות צמודות של בננות בשוק. כל אחד מהם יעשה הכל כדי שתקנה אצלו ולא אצל המתחרה. האם ישארו אויבים לנצח..? 

 2007- סבליקה. בעל עסק להובלות רותח מזעם. הוא לא מבין מדוע הפועל שלו מזיז את ערמת הארגזים ממקום למקום ולא מעמיס אותה למשאית כבר. הפועל המגושם טוען מצידו כי הערמה זזה מעצמה. קומדיית סלפסטיק, מחווה לסרטים אילמים.

 

ליהונתן ליבוביץ' אולפן הקלטות בביתו. האולפן משמש להקלטת מוסיקה, ליצירת פסי קול לסרטים ולעבודות סאונד אומנותיות שונות.

ליצירת קשר:

050-6362493

leibo_the1st@hotmail.com 

 

 

 

אודיו
The Diary
Strike Me Lightning
Years of Grief are Gone
תמונות
בהופעה