תיאטרון בסלון

תיאטרון בסלון
קטגוריות: אמני בידור, מרצים וסדנאות, תיאטרון
תגים חכמים: אימפרוביזציה, אירוע בר מצווה, אירוע בת מצווה, אירוע חברה, אירוע פרטי, גיבוש עובדים, הופעות בבית, הופעת סטנד אפ, הצגת תיאטרון, חגיגת יום הולדת, חוג בית, חוגי בית, חנוכת בית, יום כיף, ימי הולדת למבוגרים, מופע אילתור, מופע בידור, מופע מוזיקה, מופע תיאטרון, מסיבת בת מצווה, מסיבת חתונה, מסיבת יום הולדת, מסיבת רווקות, מסיבת רווקים, מתנה למסיבת רווקות, מתנת יום הולדת, סטנד אפמופע סטנד אפ, רעיון למתנה, תיאטרון בבית, תיאטרון בסלון
אתר: תיאטרון בסלון
שליחת מסר אישי

תיאטרון בסלון מביאים את התיאטרון אליך הביתה 

תיאטרון בסלון הינו מיזם חדשני המספק מענה תרבותי לקבוצות מצומצמות של אנשים, בסלון ביתם או בחלל אינטימי קטן אחר. לא תצטרך לצאת מהבית, לחפש חניה, לשלם לבייביסיטר, לעמוד בפקקים או לשלם דוחות... אתה יכול לבחור את הקהל שסביבך, את השעה והמקום שנוחים לך.  

לראשונה בישראל מוצע לך שירות מסודר המספק הצגות ואירועי בידור איכותיים המותאמים במיוחד לאירוע שלך, בין אם מדובר בסלון הבית או בחדר הישיבות של המשרד. אנו בתיאטרון בסלון מתמחים בהצגות קטנות ובמופעים לחללים מצומצמים ומוגבלים כמו אירועים פרטיים, אירועי חברה, אירועים עסקיים וחוגי בית. המחויבות שלנו היא למצוא פתרון לכל מצב ולכל מרחב העומדים לרשותך במטרה ולהביא אליך לסלון תיאטרון אמיתי ויצירתי, מבלי לגרוע מההנאה שלך.  

ההצגות והמופעים של תיאטרון בסלון מיועדים לאירועים מיוחדים ומשמעותיים כמו ימי הולדת, מסיבות פרישה, בר או בת מצווה, מפגשי חברים קבועים, חוגי בית, אירועי סוף שנה וכד'. אנחנו כבר חיפשנו וסיננו את אירועי התרבות הטובים ביותר הקיימים בשוק ויצרנו עבורך רפרטואר איכותי ומגוון של מופעי תיאטרון, מופעי בידור ומופעי מוזיקה, המורכבים לרוב מצוותים של אומן אחד עד שלושה אומנים כישרוניים. ההצגות של תיאטרון בסלון נבדקו מבחינה מקצועית ותפעולית תוך הקפדה על כל הפרטים האפשריים, על מנת להביא לצופה חווית תיאטרון מושלמת, לא שגרתית וחד-פעמית. כל האמנים שמאחורי תיאטרון בסלון הינם שחקני תיאטרון מקצועיים ומוכשרים, שעבורם תיאטרון הוא דרך חיים ולא עבודה, ומאחוריהם שנות ניסיון רבות ומאות הצגות מוצלחות. תיאטרון בסלון מספקים לכל הצגה מעטפת מקצועית מושלמת בהתאם לאופי האירוע, מגבלות השטח ומיקומו. כל הצגה מלווה בציוד סאונד, תאורה ותפאורה איכותיים המותאמים לה, תמיד בפורמט של תיאטרון. יחד עם זאת, החדשנות של המיזם טמונה ביכולת שלנו להגיע בקלות לכל מקום בארץ, להופיע בכל סביבה  ולכל ציבור וליצור רגעים בלתי נשכחים באווירה אינטימית.  

אנו בתיאטרון בסלון רואים את עצמנו כתיאטרון ובית יוצר להצגות קטנות המתאים את עצמו לכל מקום ולכל קהל. היכולת שלנו "לשבור את הקיר" המפריד בין הצופים למופע יוצרת תמיד דינאמיקה מעניינת והתנסות תרבותית יוצאת דופן, מקורית ואיכותית.

תמונות
תיאטרון בסלון