עריכת וידאו

עריכת וידאו

אמנים המעוניינים להעלות לדף האישי שלהם קטעי וידאו יכולים להשתמש בקטע ערוך הנמצא ברשותם.
רוצים שנערוך לכם באופן מקצועי את הווידאו שלכם? צרו קשר עם מנהל תיק הלקוח שלכם או צרו קשר ישירות עם המשרד, ונשמח לקשר אתכם עם עורך וידאו מקצועי.

אתר בידור טי וי מאפשר העלאת סרטוני וידאו בפורמטים mpg, avi, wmv, mov ו-flv השוקלים עד 40 מגה-בייט ו/או אורכים עד 10 דקות כל אחד.
אם ברשותכם סרטונים שעונים על הקריטריונים תוכלו כבר עכשיו להעלות אותם לדף האישי שלכם באתר.

אם הסרטון שוקל יותר מ-40 מגה-בייט ו/או אורכו עולה על 10 דקות, או באם הוא שמור בפורמט אחר מהמצויין לעיל הנכם מתבקשים להתאימו לדרישות האתר. תוכלו להשתמש בתוכנת המרה הכוללת דחיסה, כדי לדחוס את הווידאו לגודל הרצוי. Any Video Converter Free version היא גירסת החינם של תוכנה המאפשרת בדיוק את זה, עם מימשק גראפי קל לשימוש, מהירות גבוהה של המרה ואיכות גבוהה של וידאו.


לעריכת הוידאו באופן עצמאי תוכלו להשתמש במגוון של תוכנות, החל מכאלה המיועדות למקצועניים (דוגמת Premiere של Adobe ) וכלה בתוכנות לחובבים. לדוגמה, מיקרוסופט מציעה, כחלק ממערכת ההפעלה חלונות XP או ויסטה, את תוכנת Windows Movie Maker לעריכת סרטים. זוהי תוכנה פשוטה לשימוש, ואם היא לא מותקנת במחשבכם תוכלו להוריד אותה בחינם מאתר מיקרוסופט.
הליך ההורדה פשוט וקל ולאחר התקנת התוכנה תוכלו להפוך לעורכי סרטים בן רגע,להכניס אפקטים מיוחדים בסרטוני הוידאו שלכם ולהפוך אותם לקליפים אותם תוכלו להעלות לדף האישי שלכם באתר בידור טי וי.

בהצלחה.

Windows Movie Maker