סיפורי דגים תאטרון לילדים

 

סיפורי דגים הצגות ילדים

הוא תאטרון משפחתי שהוקם בשנת 2000 על ידי אלי ונילי פלח, שחקן ומספרת סיפורים, בוגרי בית צבי וסמינר הקיבוצים.

מאז יצרנו וכתבנו סיפורי ילדים, מחזות והצגות לילדים, תכניות תאטרון לגנים ולבתי ספר,תכניות לימי הולדת איכותיים, פתחנו חוגים בגנים ובמתנסים, והכנו מופעים בבתי ספר.

מטרת עבודתנו היא לגעת בנימי הרגש הנסתרים, החבויים בכל ילד וילדה, לעורר את הדמיון, ולאפשר קשר של כבוד בין ילדים לבין עצמם, ובינם לבין עולם המבוגרים.

http://www.allbiz.co.il/Business/25571/?searchtype=2

http://sipurey-dagim.co.il/

 אור הכוכבים, הצגה לחנוכה 

את הצגות הילדים שלנו כתבנו באהבה ובתשומת לב לילדים שאוהבים לצחוק ולעוף עם הדמיון, והן הצגות בעלות מסרים עמוקים ותכנים הנוגעים בעולם הילדים.

ההצגה "סיפורי דגים" מספרת על נחשון, דגיג קטן שיוצא למסע הרפקתאות מרגש באוקיינוס, ומגלה תוך כדי המסע חברים חדשים ורגשות חבויים כמו אומץ לב, פחד ושמחה.

ההצגה "עץ של כוכבים" מספרת על יובל חלל, ילד שאוהב לדמיין ולחלום, שיוצא למסע בחלל בחברתו של כוכב קטן, וזאת כדי להשכין שלום בינו לבין גדי חברו, שלא מבין את עולמו.

ההצגה "המלך אלימלך נשאר" מספרת על מלך שנמאס לו להיות מלך... תוך כדי חיפוש אחרי מקצוע חדש, הוא פוגש חברים ותקיקים שעוזרים לו להגשים את המוטו: מלך הוא מלך, ליצן הוא ליצן, לעשות מהלב- זה כל העניין!

 

את הסיפורים שלנו אספנו לאורך שנים גם מהספריה האישית שלנו, גם מסיפורים ששמענו ממספרי סיפורים שונים, וגם סיפורים שכתבנו מליבנו ומתוך הכרותנו עם ילדים רבים.

ניתן לשמוע סיפורים בכל נושא: חברות ואהבה, טבע ובעלי חיים, נסיכות ופיות, קסמים ואגדות, וכמובן סיפורים על חגים ועונות השנה. עולם הסיפורים המגוון מכוון לטווח רחב מאד של גילאים, וכך יכולים להנות מסיפורינו ילדים רכים בגיל שנתיים, וגם קשישים שעדיין נהנים להאזין ולהפתח מעולמות דמיון וקסם.

הסיפורים מומחזים על ידי המשתתפים עם מגוון עצום של אביזרי תאטרון, תלבושות תאטרליות, ותפאורות קטנות שיצרנו לכל סיפור בנפרד. בצורה כזו זוכה כל משתתף להראות בפני חבריו בדרך לא שגרתית, וזוכה להעצמה חיובית מאיתנו ומיתר הילדים.

 

http://www.kinderland.co.il/agallery%20presentation/c5810/51562.php

 ימי הולדת איכותיים לילדים: התגובה הראשונית לעבודתנו עם ילדים היא תמיד לכבוד הרב שאנו רוחשים לילדים, לסובלנות ולתשומת הלב  לכל ילד. ובאמת, בכל תחומי עבודתנו ובמיוחד בחגיגות יום הולדת אנו שמים דגש רב על ההקשבה המכבדת לילדים, ועל התכנים המעמיקים והמגוונים.יום ההולדת משלב בין הומור, קסמים ואקשן לבין האזנה והמחזה של סיפורים, עם דגש רב על טקס יום ההולדת.

גילאים להצגות:4-9, מספר ילדים בכל הצגה: עד 120

גילאים לימי הולדת: 4-7 במקומות סגורים עד 40 ילד

בין לקוחותינו: עיריית רעננה, עיריית קריית אונו, פסטיבל חיפה להצגות ילדים, מפעלי בית עמנואל רמת גן, מתנס בית פוסטר הרצליה, מתנס מרחב גבעת שמואל, מתנ ס שטיינברג יהוד, ועוד.

 

 
תמונות
פעילות בגן ילדים- האריה שרצה לעוף
אור הכוכבים, הצגה לחנוכה