שלמה עוז - מוסיקה לארועים

פרסום חוצות

שלמה עוז הינו זמר מוסיקאי וגיטריסט מהוותיקים בארץ. כמו כן מאחוריו עבר עשיר של מופעים וארועים בתחום המוסיקה.

הניסיון הרב והעשיר הם שמעצימים ותורמים להצלחת האירוע. שלמה עוז שר במיגוון סיגנונות המוסיקה ופורט להפליא על מיתרי הגיטרה.

בנוסף,  שלמה עוז הוא אמן הבית של "היכל התרבות פתח תקווה". סיגנון השירה והרפרטואר של שלמה על שלל גוניו תורמים חוויה אדירה לכל סוג של אירוע כגון- בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת, ארועים פרטיים וכדומה. שלמה שר במספר שפות, אנגלית, איטלקית, ספרדית, צרפתית,  וכמובן בעברית.

מומחיותו של שלמה בתחום המוסיקה היא תכנית מיוחדת בה הוא משלב מוסיקה של נוסטלגיה ושנות השישים לצד "טברנה יוונית" וכמובן מוסיקה לריקודים על שלל גווניה. וכמו כן שלמה גם מפליא בהפקת ערבי שירה בציבור בליוי מצגת שקופיות.ובשיתוף בנו כפיר

 

איכות קולו של שלמה עוז ונגינתו הערבה וקריאת הקהל. תורמים רבות להצלחת האירוע וכל זה בזכות נסיונו הרב של שלמה שנצבר במרוץ השנים

לאחרונה הוציא שלמה עוז תקליטור חדש של גירסאות כיסוי לשירי שנות ה60 ומוסיקה ים תיכונית. וכמובן הצלחתו הרבה של התקליטור סללה את הדרך. ראוי לציין  כי הזמר שלמה עוז  ישמח לעמוד לרשותכם בכל סוג של אירוע וכמובן ייעץ, יכוון ויבנה את הארוע לפי בקשתכם.

שלמה עוז ינחה את הארוע שלכם מתחילתו ועד סופו עם דגש על בחירה וסיגנון המוסיקה בו תהיו שותפים.

לשלמה עוז יתרון נוסף, והוא תכנית מיוחדת ל"גיל הזהב" וימי הולדת מיוחדים לאוכלוסיה הבוגרת לצד האוכלוסיה הצעירה, עם דגש על מערכת ההגברה המשוכללת שנשמעת בווליום סביר להנאת האורחים (להבדיל מתקליטני החתונות).

לאירוע מושלם ואיכותי ביופיו, שוחחו עם הזמר שלמה עוז ותהנו מכל רגע מוסיקאלי.

 

 
 
אודיו
כבר עברו השנים
רוברטה
תמונות
עושה שמח לקצב הסמבה
פורט להפליא על הגיטרה
שר ומארח
פרסום חוצות
מופע טברנה יווני בשילוב הבוזוקי