רות מגד תקשורת ויחסי ציבור

רות מגד תקשורת ויחסי ציבור
רות מגד תקשורת ויחסי ציבור
יחסי ציבור - דוברות - סדנאות יח"צ
רות מגד תקשורת ויחסי ציבור מתמחה במגוון רחב של ענפים ומגזרים ופונה לעסקים בינוניים וקטנים.
יחסי ציבור הם התשתית עליה מבוסס השיווק, והם חלק בלתי נפרד מקמפיין הקידום שלך. כדאי לדעת שכ-80% מהידיעות שאתם קוראים מוזרמות לתקשורת (עיתונות, טלויזיה, רדיו ואינטרנט) על ידי אנשי יחסי ציבור. הגיע הזמן שתהיה זו ידיעת יחסי הציבור  על המוצר, השרות, העסק או החברה שלך.

משרד רות מגד תקשורת ויחסי ציבור - הוקם על ידי רות מגד לאחר שנים של עבודה עיתונאית בעיתונים ידיעות אחרונות, לאישה, עולם האישה והארץ וכן בקול ישראל.
מאז פעל המשרד במגוון רחב של ענפים, רכש מוניטין, נסיון, והרחיב פעולותיו גם לתחומים נוספים, כגון ייעוץ, סדנאות, הרצאות, התייעלות, קופירייטניג ועוד.

יחסי ציבור אינם מותרות, והם נחוצים לכל עסק שרוצה לקדם את עצמו ולהגדיל את רווחיו, כחלק ממהלך השיווק וקידום המכירות.
    
לרות מגד יש עשרות שנות ניסיון בעיתונות, דוברות ויחסי ציבור.

אנו נשמח לענות על כל שאלה הנוגעת לתחום המדיה ויחסי הציבור, ועומדים לשרותכם בכל עת.
 
 
 בנוסף לפעילותנו השוטפת, החלטנו לאור המצב הכלכלי, ללכת לקראת לקוחות שאין להם עסקים בהיקף המצדיק לשכור שרותים חיצוניים, וללמד אותם את כל הסודות ולתת להם את הכלים, לנהל בעצמם את יחסי הציבור של העסקים שלהם.
הסדנאות מיועדות לכל מי שמעוניין  ללמוד איך לעשות לעצמו את יחסי-הציבור בשיטת "עשה את זה בעצמך". סדנת אימון אישי ביחסי ציבור - ממוקדת צרכי הלקוח היא נוסחת ההצלחה שלנו ושלך: סדנאות אלו חוסכות לך כסף רב ומאפשרות לך להפיק בעצמך את קמפיין יחסי הציבור שלך.
רוצה להצליח? דאג  שקהל המטרה שלך יכיר אותך . הפוך את המוצר או השרות שלך למוכר בקרב  קהל המטרה שלך  ותגדיל את רווחיך.
בוא ללמוד ותן לרות מגד שהיא מומחית בתקשורת, להראות לך כיצד גם אתה יכול לתקשר עם עיתונאי ולהכניס ידיעה במדיה עליך, על מוצר או שרות שלך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 להקת המתופפים בנגורה - הצלחה בעקבות יחסי ציבור  הזוג בנגורה - בעלי להקת המתופפים בנגורה:  רחל ובעלה סבולה, המסטר בתיפוף, הם מלקוחותי הטובים,  
רחל וסבולה בנגורה, בעלי להקת הבלט האפריקאי בנגורה, הם מלקוחותי והמלצתה  של רחל מדברת בעד עצמה:
אני שמחה לכתוב על  רות מגד,
הכרתי את רות בשנת 2006 כאשר הגיבה לניוזלטר ששלחתי בקשר למופע החדש של הלהקה, הייתי די מיואשת כי לא נמכרו מספיק כרטיסים ולא ידעתי מה לעשות כדי לקדם את המכירה,
היא הרימה אלי מיידית טלפון כי חשה שאני זקוקה לה, ואכן לאחר שיחה קצרה ואף על פי שלא הבטחתי לה כי אשכור את שירותיה התחלתי לקבל טלפונים מעיתונאים הרוצים לבוא למופע, למחרת הייתה כתבה עלינו בחינמון של נוסעי הרכבת (ישראלי).
רות הגיעה לראות את המופע והיו לה הערות בונות וחכמות,
החלטתי לקבל את הקואוצ'ינג שהציעה לי ליחסי ציבור והיו בינינו תחליפי מיילים לגבי כל דבר שרציתי לעשות. היא כוונה אותי לעיתונאים הנכונים, אנשי המדיה הנכונים, ונתנה לי המון טיפים לכל החיים.
כאשר פרצה מלחמת לבנון האחרונה ואנו יושבים בצפון, היה לי קשה לבצע את היחצ'נות לגבי מופע ורות נתנה לי המון עוצמה ואומץ לפנות לאנשים למרות המצב הקשה והלא מעורר חשק לכל תרבות פנאי.
היו לנו חשיפות נפלאות בתכניות כמו: אודטה בוקר ב-10,סיגל שחמון (10) ,שירה פליקס (10) ישר ללב (2) , חווה ברק (מקומי פ'ת) אני אפילו לא זוכרת את כל התכניות ...
כתבות בעיתונים ומגזינים: ידיעות, מעריב, הארץ,קלאסיק, לאישה, עולם האישה,
לכמה אתרים באינטרנט שרות הכירה לי יש לי כניסה חופשית עד היום לעדכן כל מופע או סדנא: נשים בביז, אסימון, אתרי תיירות כמו מפה.
אני חושבת שמדי פעם חשוב לתת שוב דחיפה ליחסי הציבור, כי מי שמנהל את כל העסק ומטפל גם בשיווק וגם בביצוע לא יכול להתפנות לגמרי ליח'צ, צריך לפנות לזה זמן ולעשות עבודה פנימית לפני הפניה לאיש התקשורת, חובה להקדיש לכך זמן ובהרחבה, אני מוצאת שהועילה לי העובדה שרות ישבה לי על הראש והיח'צ עבד.
תודה לך רות !!! מורה גדולה!
רחל בנגורה,    מנהלת להקת בנגורה- בלט אפריקאי בישראל, 054-5715489,04-6373966
www.bangoura.co.il
 
 

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות ישירות לרות מגד

0773377173 - 0505321313

קישורים לאתר הרשמי ולשליחת מסר אישי נמצאים בראש הדף.

תמונות

להקת המתופפים בנגורה - הצלחה בעקבות יחסי ציבור

הזוג בנגורה - בעלי להקת המתופפים בנגורה:  רחל ובעלה סבולה, המסטר בתיפוף, הם מלקוחותי הטובים,
רות מגד תקשורת ויחסי ציבור