רועי אברהם

רועי אברהם

רועי אברהם - אומן רב תחומי. מוסיקאי, אומן וידאו ושף!!  בתחום המוסיקה - מתופף מקצועי. מנגן בלהקות והרכבים ברחבי הארץ בסגנונות שונים. מיומן בהופעות והקלטות אולפן מכל הסוגים. מלחין מוסיקה לסרטים ולמחול. לאחרונה גם מתקלט. בתחום הוידאו - צילום הפקה ועריכה של קליפים וסרטים קצרים. מיומן בארגון והפקה של ארועי תרבות ואומנות.

 תופים - מתופף  ומופיע על במות כבר מגיל 12! החל מהתיכון מנגן באופן מקצועי על כלי הקשה שונים כולל כלים תזמורתיים. מתמחה ברוק אלטרנטיבי. נגינה שמתאפיינת ביצירתיות, מקצבים מיוחדים וסאונד שמן ומרובה מצילות, עם זאת מקפיד על דיוק וסאונד חזק וברור. כשצריך גם מנגן מינמליסטי ומדויק. מלבד נגינת רוק מנגן Fאנק וקצת ג'אז והרבה מוסיקה קלאסית בת זמננו ומוסיקה נסיונית. משלב תופים עם כלי הקשה וגם כלים אלקטרונים. מהיום שהתחלתי לנגן הופעתי בעשרות מקומות בארץ ובעולם גם בלהקות קבועות וגם בפרויקטים שונים ומשונים. בנוסף הקלטתי 3 אלבומי אולפן בהפקה מלאה והשתתפתי כנגן אורח בעשרות הקלטות אחרות. בין ההרכבים שלי ניתן למצוא את זבוב עם גרוב, שלישיית גשר המכבייה, איסתרא, חוצן (הרכב בין לאומי) ו- coral valley. 

מוסיקה - לימודי מוסיקה קלאסית כולל תיזמור וקומפוזיציה. לימודי מוסיקה חדשה - קומפוזיציה, מוסיקה אלקטרונית, מיצבי סאונד, הפקת אולפן וטכנאות אולפן. שליטה בתוכנות מחשב של עריכה, תיווי ועיצוב סאונד. ב8 שנים אחרונות הלחנתי מוסיקה למחול, לסרטים קצרים ולעבודות וידאו ובנוסף עובד על חומר מקורי בסגנונות שונים. בשנה האחרונה מתקלט בפאבים ובמסיבות אלטרנטביות.

וידאו - לימודי וידאו ואומנות במוסררה ירושלים. ערכתי, ביימתי והפקתי סרטים קצרים ועבודות וידאו - ארט. מיומן בתוכנות עריכה שונות. מלבד יצירתי האישית, עבדתי כעוזר הפקה וכמפיק ראשי של ארועי אומנות ותרבות מגוונים וכעוזר הפקה ואיש ארט בסרטים קצרים והפקות מקצועיות. 

עבודותי הוצגו בתערוכות, גלריות ופסטיבלים וסינמטקים ברחבי הארץ.

 

 

 

תמונות
רועי אברהם