אופיר גוברין

יליד הארץ , שנת 81 , החל את דרכו המוזיקלית בגיל צעיר מאד .. בגיל 4 החל לנגן באופן איטואיטיבי על הפסנתר ומאז למד במסגרות פרטיות, ועוד יותר בלימוד עצמי את רזי הנגינה בפסנתר , הקומפוזיציה וכן בהמשך התקדם לכלים נוספים . בגיל 12 כתב את היצירה הראשונה שנקראת על שמו של "אוֹרפֶאוּס" ( אורפאוס, דמות היסטורית ומיתולוגית ביוון העתיקה : בנם של המוזה קַלִיוֹפֵּה ואוֹיַגְרוֹס המשוררים . המיתוס מתאר שכששר ופרט על הנבל היו נעתקים העצים והאבנים ממקומם והחיות היו נמשכות בחבלי קסם לעבר הזמרה המופלאה) . אורפאוס הוא המקור לשם האולפן – אורפיק סאונד – המבטא ואולי מתמצת את החזון של כל יוצר בתחום המוזיקה להגיע לפסגות הגבוהות ביותר של היופי וההרמוניה ולייצר – צלילים אורפיים.

במשך השנים המשיך להעמיק ולחקור את ענפי המוזיקה השונים , התמחה בנגינה במגוון כלים רב, קומפוזיציה, תיזמור ועיבוד מוזיקלי , למד והתמחה באומנות המיקס והסאונד במסגרות שונות.

חנך את האולפן לפני כתשע שנים לאחר מספר שנים לאחר שחרורו בהן עסק בעבודות אולפן שונות ובעיקר בכתיבת מוזיקה ( קלאסית, סימפונית, אלקטרונית ) לסרטים ותוכניות טלויזיה בארץ וברחבי העולם.

אופיר כמוזיקאי יוצר עצמאי משלב מגוון רב של סגנונות כמו רוק קאלסי, רוק מתקדם. חסיד שנות ה70 והסאונד הבריטי לונדוני .. אפשר למצוא בשיריו מוטיבים אקלקטיים ממוזיקה אירית, קלטית , ג'אז, בלוז ועד למוזיקה קלאסית ומוזיקה שורשית ועתיקה ממקורות שונים.

כמפיק ומעבד מבקש להביא להגשמת החזון האישי של כל יוצר ואומן, בסאונד ובעיבוד . דואג לכל הפרטים הקטנים, ומלווה את כל תהליכי ההקלטה וההפקה בביטחון ובמקצועיות . אווירה אחרת מכל מה שהכרתם...

תמונות