מיטל טרבלסי

מיטל טרבלסי

מיטל טרבלסי היא אחת הזמרות המרגשות והמבטיחות בשנים האחרונות.

בצבא שירתה מיטל טרבלסי בלהקת חיל החינוך. ב- 1991 הוזמנה הלהקה להופיע במשדר חגיגי שערכה הטלוויזיה הישראלית לנעמי שמר. מיטל טרבלסי שרה במשדר את השיר נועה, וביצועה המרגש זכור מאז.

לאחר שיחרורה הצטרפה מיטל טרבלסי לצוות הזמרים בתוכנית הטלוויזיה שירים ומשהו, בהנחיית דודו אלהרר, ובכל תוכנית חידשה שיר עברי ישן. למרות התגובות החיוביות שקיבלה, לא הקליטה מיטל טרבלסי את שירי התוכנית, מתוך שאיפה לרפרטואר מקורי.

ב- 1995 הוצע למיטל טרבלסי לשיר את השיר הו רב חובל, שכתב וולט וויטמן לאחר הירצחו של הנשיא האמריקאי אייברהם לינקולן. נעמי שמר תרגמה והלחינה את השיר עבור התוכנית כבר שנה, ששודרה במלאת שנה לרצח ראש הממשלה יצחק רבין. השיר המרגש כבש את צופי התוכנית משמיעה ראשונה ומאז הוא מזוהה עם ביצועה של מיטל טרבלסי.

מיטל טרבלסי השתתפה ב-1996 בתפקיד הראשי במחזמר סיפור הפרברים, בתיאטרון הלאומי הבימה בתרגומו של אהוד מנור, לצידם של אקי אבני ונועה תשבי.

ב-1998 יצא אלבומה הראשון של מיטל טרבלסי, נשאר לי שיר, בהפקתו המוסיקלית של אלון אוליארצ'יק. בין שירי האלבום בלטו עוד יהיו לנו שעות יפות שהלחינה מיטל טרבלסי, עכשיו אני נלחמת, שאת מילותיו כתבה, וסיפור קצר של יהונתן גפן ואלון אולארצ'יק.

בין המופעים המוצעים:

* "רבותי ההסטוריה עוד חוזרת" - משירי חיים חפר

* "גשם אחרון" - מופע המוקדש לשיריו של אהוד מנור ז"ל

* "לשיר זה כמו להיות ירדן" - משירי נעמי שמר ז"ל

* "הו רב חובל" - שתים עשרה שנים לרצח יצחק רבין ז"ל

* "שביר" - משירי אריק איינשטיין

לפרטים: צוות ברק: 09-7658640 052-8818148

אודיו
סיפור קצר
שעות יפות
וידאו
תמונות
מיטל טרבלסי בהופעה
מיטל טרבלסי בחגיגות הזמר העברי
מיטל טרבלסי
מיטל טרבלסי
מיטל טרבלסי