לאה שבת

לאה שבת

לאה שבת, יוצרת וזמרת בעלת קול ייחודי ואמירה אישית מרתקת, החלה את דרכה המקצועית כזמרת בהקלטות שונות, למשל במופע ובאלבום ארץ טרופית משגעת בניהולו המוסיקלי של מתי כספי ב- 1987. בתחילת 1989 הקליטה לאה שבת לראשונה שיר שכתבה והלחינה, לא זוכרת איזה חורף, בהפקתו המוזיקלית של ארקדי דוכין. השיר הפך ללהיט גדול ברדיו ולאה שבת נחשבה לתגלית חמה במוסיקה הישראלית הצעירה, במיוחד לאחר שאחיה, שלומי שבת, הקליט באותה שנה להיט ענק שהיא הלחינה, בגלל הרוח למילותיו של מיכה שטרית.

ב- 1990 יצא תקליט הבכורה של לאה שבת, חום שאתה מחפש, בהפקה מוסיקלית של ארקדי דוכין שגם שר קולות וניגן בבס, גיטרה אקוסטית וקלידים. לאה שבת כתבה והלחינה את רוב שירי האלבום. ביניהם הפכו ללהיטים גדולים רק החיים , ירח בשמיים, אם אדע לשמור ולא זוכרת איזה חורף.

ב- 1992 יצא אלבומה השני של לאה שבת, גל געגוע, בהפקה מוסיקלית של משה לוי. לאה שבת הלחינה את רוב השירים וכתבה מילים לרובם, ביניהם לא יודעת קסמים ועד שאני נרגעת. עוד בלטו באלבום שירים בלחניה של לאה שבת, כמו רק מעבר לגדר (מילים: אסתר שמיר) וזה לא יכול לחכות עד הבוקר (מילים: רוני ערן).

באותה שנה הלחינה לאה שבת לאלבומו של אפרים שמיר סוף סוף גשם את חוסר מנוחה (מילים: אהוד מנור) וכתבה והלחינה את אחת כמו כולם באלבום ביום שאחרי של גלי עטרי .

ב- 1997 יצא האלבום השלישי של לאה שבת, צל הלב תקין, בהפקה מוסיקלית של לאה שבת ויוסי עזר. לאה שבת כתבה והלחינה את כל השירים, שביניהם היו חתיכת שמיים, תמיד יחכו לך, ים של חלומות ותמונות של מלאכים.

ב-2002 יצא האלבום הרביעי של לאה שבת, חמניות מול השמש, בהפקה מוסיקלית של אבנר חודורוב. לאה שבת הלחינה את כל השירים באלבום וכתבה את המילים של רובם. בין שירי האלבום היו חמניות מול השמש, תנגני קצת על גיטרה, והגשם ומול הירח.

ב-2004 יצא האלבום החמישי של לאה שבת, עכשיו ביחד, אלבום שקיבץ שירים שכתבה לאחרים, בו שרה דואטים עם שלומי שבת, נורית גלרון, רונית בן שמעון, גלי עטרי, קורין אלאל, שלמה יידוב, עופר כלף, דוד ד'אור, יוסי אזולאי, אבנר גדסי ועוד. האלבום, בהפקה מוסיקלית של שלומי שבת ורובי בן שמעון, כלל את בגלל הרוח, אתה הולך לישון מוקדם, השיר שיביא לך אהבה, להתראות מתוק ואל תלכי רחוק מדי.

בגלל הרוח
מופע חדש ותקליט חדש, של לאה שבת, זמרת, יוצרת ומלחינה, המבצעת את שיריה בדרכה המיוחדת בליווי נגנים וזמרים אורחים.
לאה שבת משתפת את הקהל בשיריה המיוחדים, כמו בגלל הרוח, להתראות מתוק, חמניות מול השמש והשיר שיביא לך אהבה.

 

להזמנת הופעות ולרכישת תקליטורים:

אביבה רוזנפלד הפקות

טל. 09-7741275

פקס: 077-7020807

נייד: 050-5304210

אודיו
תמיד יחכו לך
והגשם
אם
וידאו
תמונות
לאה שבת
לאה שבת
לאה שבת
לאה שבת
לאה שבת
לאה שבת
לאה שבת
לאה שבת