שירה בציבור עם פרדי ברק

פרדי ברק הוא מוסיקאי ומנחה ערבי שירה בציבור, בעל ותק של למעלה מעשרים שנה בארגון, הנחיה והפקת ארועים בזמר עברי ושירה בציבור והפקת תוכניות חיים שכאלה.

מגדול ועד קטן נהנים ממפגשי שירה בציבור המותאמים לחתך הקהל ולסוג האירוע.

פרדי ברק מביא לנוף הזמר העברי משב רוח רענן אשר מצליח לקרב לזמר העברי קהל צעיר וחדש יחד עם קהל מבוגר. פרדי ברק שם לו למטרה להשריש את הזמר העברי על כל סגנונותיו. התוכניות אותן מציע פרדי רבות ומגוונות, ומותאמות לכל חתכי האוכלוסיה ולכל הגילאים, וזהו בעצם ייחודו של פרדי ברק שמקפיד להביא לכל קהל את מה שקרוב לליבו ועם זאת לשלב חומרים שהם נכסי צאן וברזל בזמר העברי לתקופותיו.

בעשור האחרון הופיע פרדי ברק לצידו של היוצר אהוד מנור ז"ל במאות הופעות ברחבי הארץ, אליו נקשר מאוד וכואב את לכתו בטרם עת. יחד עם זאת שם לו למטרה לשמר ולהפיץ את שיריו המיוחדים. בין היוצרים הנוספים עמם חולק פרדי בהופעותיו נמנים דן אלמגור, נורית הירש, חיים חפר, יורם טהר-לב, דודו ברק, תלמה אליגון-רוז, חמוטל בן-זאב ועוד רבים וטובים.

בשנים האחרונות פרדי ברק מפיק ומנחה תוכניות "חיים שכאלה" - תוכניות מולטימדיה הכוללות את סיפור חיי האנשים העומדים במרכזן, הן במסגרת פרטית (יום נישואין, יום הולדת, חתונה, בר/ת מצווה, ברית/ה) והן במסגרת עסקית (פרידה, פרישה, קידום בתפקיד, הוקרה, לעובדים מצטיינים, ערבי גיבוש ועוד). הצד הלוגיסטי של הערב מקבל את מלוא ההתיחסות המקצועית: ציוד הגברה, תאורה והקרנה מקצועיים מבטיחים הנאה צרופה מהערב.

לפרטים נוספים: 052-8818148 09-7658640

עם אהוד מנור ז"ל

אודיו
יומנה של אנה פרנק
עכשיו נעלם
וידאו
תמונות
עם אהוד מנור ז
אירוע קהילתי - תלמידים והורים יחד