אליזט

אליזט

אליזטאליזט - זמרת, מלחינה וכותבת ילידת ברזיל. עלתה לארץ ב-1991 וחיה בארץ מאז. הוציאה את אלבום הבכורה 'לוארי קפה' באפריל 2004, את האלבום השני 'געגוע' במרץ 2006, את אלבום הרמיקסים 'Elisete – Remixes' ב-2007 וכרגע היא עוסקת בהקלטות האלבום האקוסטי השלישי שלה. אליזט היא אמנית עצמאית שמאמינה שכישרון, אופטימיות והמון המון עבודה קשה יביאו אותך לכל מקום. 

 

 

געגוע - הדיסק השני

אליזט - געגועהאלבום משקף את אליזט: תערובת בלתי אפשרית כמעט של מילים פשוטות שנוגעות ישר בנשמה יחד עם מקצבים ברזילאיים שפשוט גורמים לך לרקוד. ב-'געגוע' אליזט הולכת צעד נוסף מעבר לשירה וכתיבת המילים והלחנים והיא שותפה פעילה לכול שלבי ההפקה כולל מעורבות בכתיבת העיבודים. 

 

 

'לוארי קפה' - הדיסק הראשון

אליזט - לוארי קפההאלבום מסכם שנת עבודה אינטנסיבית של ניסיון לצייר בצלילים את חייה בברזיל ובארץ וזכה לשבחים וביקורות אוהדות רבות. בנוסף להשמעות ברדיו ניתן לראות וידאו קליפים לשירים 'קפוארה' ו-'טיפת אושר' בערוץ המוזיקה. 

 

 

 Elisete - Remixes – דיסק הרמיקסים 

Elisete - Remixesהדיסק כולל שירים ישנים וחדשים שזכו לגרסת רמיקס.תחום המוזיקה האלקטרונית לא זר לאליזט ואפשר למצוא נגיעות שלו בדיסקים הקודמים. אחרי הוצאת הדיסק 'געגוע' ואחרי שילוב שירים מקוריים שלה בסרט הישראלי המצליח 'הבועה' היה רק טבעי שאליזט תקדיש תשומת לב לכיוון האלקטרוני. הפקת הדיסק נעשתה על ידי אליזט בשיתוף יוצרים מובילים מתחום המוזיקה האלקטרונית שאהבו את המוזיקה שלה ורצו להשתתף בפרויקט. 

 

 

ההופעות

אליזט מופיעה עם להקתה ברחבי הארץ במופע סוחף שמשלב את השירים העבריים המקוריים שלה עם הקלאסיקות הברזילאיות בפורטוגזית. בלהקה 5 נגנים מוכשרים שגם תורמים מכישרונם לעיבודים.  

להזמנת הופעה:

טלפון: 054-5930032אליזט

מייל: booking@elisete.com

האתר הרשמי: www.elisete.com

 

 

 

אליזט – שגרירת תרבות עולמית

השירים של אליזט מושמעים ברחבי העולם. אליזט יחד עם המוזיקה שלה היא שגרירה כפולה – גם של התרבות הישראלית וגם של התרבות הברזילאית. 

פרויקטים נוספים

בנוסף להופעות עם השירים שלה אליזט משתתפת במגוון רחב של פרויקטים: יש לה שני שירים בסרט 'הבועה' של גל אוחובסקי ואיתן פוקס (הפרויקט הזה נעשה בשותפות עם המוזיקאי והמפיק רן שני), היא מתארחת בתכנית הג'אז הברזילאי של הפסנתרן רוני צור והסקסופוניסט שלומי גולדנברג במופע 'הנערה מאיפנמה', אליזט מופיעה כזמרת אורחת במופע 'צבעי הקשת של ברזיל' בניהול מילכה לקס, אליזט משתפת פעולה עם DJ-ים מחו"ל ויוצרת אתם פרויקטים משותפים. השיר Black is Beautiful שהיא כתבה עם המפיק הדרום אפריקאי Mzilikazi wa Africa מושמע ברחבי העולם כולל ברזיל. בדיסק החדש של דניאל זילברשטיין היא התארחה בשיר שעבורו היא כתבה את המילים בפורטוגזית, היא מופיעה עם אלון אוחנה במופע מוזיקה אלקטרונית והיא יוזמת פרויקטים נוספים. אליזט שיתפה פעולה והופיעה עם אומנים ישראלים בתחומים רבים: עידן רייכל בפרויקט החדש שלו, סי היימן, בצלאל אלוני ועוד. אליזט משתפת פעולה עם מפיקי מוזיקה אלקטרונית ואקוסטית בארץ ובחו"ל בפרויקטים שונים. 

הסיפור בקיצור

אליזט היא ילידת ברזיל והגיעה לארץ ב-1991 ישר לחדר האטום שם החלה ללמוד עברית. סיפור החיים של אליזט הוא סאגה ארוכה עם מסקנות אופטימיות: אליזט אומרת שהיא שרה כחלק מהשליחות שלה לשמח את הישראלים. ציניקנים שיקראו את ההצהרה יגחכו. ציניקנים שישמעו אותה אומרת את זה יאמינו ויישבו בקסם. עם המטען הזה ועם המרץ והשמחה שלה אליזט שרה על החיים במבט הכי ישראלי וגם הכי ברזילאי. בשורות של אליזט יש פשטות, חום והרבה אהבה. המקצבים והקול שלה לוקחים אותנו לברזיל של אליזט שתמיד תהיה בלבה 

וידאו
תמונות