אבי סמרה לימוד גיטרה בתל אביב.גבעתיים.רמת גן.

 0545202706  אבי סמרה

לימוד ושיעורי גיטרה איכותיים למתחילים ומתקדמים מאוד, בשיטה מודרנית ויחודית ממורה בעל-20 שנות הוראה בוגר מכללת bpm ,כולל ניסיון ב-8 בתי ספר למוסיקה מוכרים. מומחה לטכניקות בסגנון רוק, בלוז, מטל, ניאו קלאסי, פיוז'ן ג'אז, קלאסי עיבודים מדויקים לגיטרה של יצירות קלאסיות כגון פאגאניני בך ויוולדי  ועוד. הלימוד כולל שירים, תורת האילתור, תירגול עם פלייבקים בסגנון  ג'אז, פיוז'ן ורוק מיגוון גדול של סולמות מודוסים ושימוש בהם, מודוסים מיוחדים, סולואים מכל הרמות, תאוריה, ארפגיו, ספיד סולואינג, בניית אקורדים, היפוכי אקורדים, בס מהלך, סוויפינג, סוויפינג משולב עם טפינג, סקיפינג (דילוג מיתרים) טריידי וכל סוגי הטכניקות כולל מציאת פתרונות לקיבעון בנגינה. שיפור בנגינה מובטח.

 

אני מורה לגיטרה בעל נסיון רב , שאוהב ללמד גיטרה ובמיוחד את אלה שיותר משקיעים וסבלניים. כל תלמיד מקבל יחס אישי ומותאמת לו, לאחר אבחון, כבר בשיעורים הראשונים תכנית אישית שתאפשר לו לצאת ממצב של קיבעון, למצב של התקדמות. אני כמעט תמיד זמין לשאלות ולהתייעצות עם התלמיד לגבי הלימוד, אני משקיע שעות על גבי שעות במחשבה על איך לשדרג את החומר ובעל שיטת לימוד יחודית שתגרום לתלמיד לאהוב את הכל. זה אומר רפרטואר רחב של סגנונות, תאוריה וכל הסולואים של מיטב הגיטריסטים, כל מי שמכיר אותי ולמד אצלי כבר יודע שאני מקפיד, על טכניקה ללא פשרות. כתוצאה מההשקעה הרבה, חלק מתלמידי מנגנים בהפקות וחקם עוסקים בהוראת נגינה בגיטרה.

כבר ראיתי הרבה תלמידים שבזבזו זמן רב בלימוד לא נכון ההספק שלהם יחסית לתקופת הלימוד היה אפסי, עם הרגלים רעים של טכניקה לא נכונה, ובכדי לתקן את הנזק, נאלצוו לתרגל מחדש סולמות פרווקי אקורדים ועוד. אתם יכולים לתאר את התיסכול של אותם תלמידים .רק לימוד חכם, רציני ומושקע בנוסף להשקעה מצד התלמיד כמובן, יניבו תוצאות .

 


אודיו
vivaldi four seasons
the sound after bomb
itai 8
old song
וידאו
תמונות
אבי בהופעה