אריק דוידוב

אריק דוידוב והחצוצרה
אריק דוידוב הוא וירטואוז חצוצרה שנחשב כיום לאחד ממובילי החצוצרנים בעולם בתחומו. אריק דוידוב מיסד ז'אנר מוסיקלי ראשון מסוגו בארץ והוא בין הבודדים בעולם שמובילים ערב מלא ומלהיב שכל כולו חצוצרה. במהלך המופע של אריק דוידוב ולהקתו הוא משלב כעשרה כלי נגינה שונים עליהם הוא מנגן. במופע בולט השילוב של וירטואוזיות מוסיקלית יוצאת דופן מצד אחד, ויכולת בימתית מרשימה מצד שני, שסוחפת את הקהל בין מחוזות של התרגשות, צחוק ודמע.

אריק דוידוב הוא דור שלישי לנגני חצוצרה. הוא עתיר פרסי הצטיינות בינלאומיים ומשתתף באורח קבע בפסטיבלים בארץ ובעולם.
אריק דוידוב החל את דרכו המקצועית כנגן קלאסי מחונן וזכה שלוש פעמים ברציפות בפרסים על הצטיינות יתרה מאת קרן שרת אמריקה ישראל לאמנים צעירים בתחום המוסיקה הקלאסית.

בשירותו הצבאי היה חצוצרן מוביל וסולן בתזמורת צה"ל בניצוחו של המנצח יצחק (זיקו) גרציאני ז"ל והקליט עם התזמורת קטעי סולו רבים.


 אריק דוידוב - נעימות שנוגעות
 בתום השירות ניגן בתזמורות סימפוניות. לאחר כעשר שנים בתחום המוסיקה הקלאסית, הפיק אריק דוידוב מופע מוסיקלי בו הוא נותן ביטוי ליכולתו הבלתי אמצעית לתקשר עם הקהל ולנוכחותו המרשימה על הבמה.
בשנים האחרונות מוזמן אריק דוידוב להוביל, לנגן ולהנחות, תכנית עם תזמורות קאמריות וסימפוניות מובילות בארץ ובעולם, ביניהן התזמורת הקאמרית הישראלית, סימפונייט רעננה, התזמורת הקאמרית הישראלית רמת גן, התזמורת הסימפונית אשדוד, תזמורת הג'ז (הטיילת) של תל אביב ועוד...
אריק דוידוב מוזמן להופיע בפני קהילות בעולם כאמן חצוצרה ושופר עם היצירה שכתב "שופר במדבר", יצירה לשופר ותזמורת.
בכנס חצוצרנים בינלאומי שהתקיים בהיכל התרבות בת"א הוזמן אריק דוידוב להיות אורח של התזמורת הפילהרמונית הישראלית ולהופיע כחצוצרן וירטואוז.
אריק הוסמך על ידי משרד החינוך הישראלי – סל תרבות, ואמנות לעם להוביל ולהנחות קונצרטים מוסברים לילדים ונוער.

אריק הקליט שלושה דיסקים: "מדבר בחצוצרה" ו "נעימות שנוגעות" שכולל גירסת נעימת חצוצרה לשיר הלדינו "אדיוס", ו"וירטואוזיה". בימים אלה עובד אריק דוידוב על הפקת דיסק רביעי.
אריק דוידוב - מדבר בחצוצרה

 "וירטואוזיה" הוא גם שמו של מופע מוסיקלי וירטואוזי מפתיע של אריק דוידוב ולהקתו, הכוללת  שישה נגנים קלידים, תופים, גיטרה, סקסופון, נגנית כלי הקשה וזמרת סופרן.

במופע קטעים מוסיקליים ידועים ומוכרים הלקוחים מרפרטואר אהוב של קלאסי ג'ז, ופופ (באך, מוצרט, גרשווין, גלן מילר), וכמובן נעימות חצוצרה מפורסמות ואהובות. הקטעים המוסיקליים מוצגים באופן שמשאיר את הקהל פעור פה נוכח היכולת הטכנית המדהימה של הנגנים וקולה של הזמרת המשתלבים ליצירת מופע מרשים, בו הקהל חווה הנאה צרופה של מוסיקה איכותית. במהלך המופע מצטרף הקהל ואף שר את הנעימות האהובות.

ניתן להיכנס לאתר הרשמי על ידי הקלקה על הקישור למעלה. ניתן ליצור קשר על ידי שליחת מסר אישי (מהקישור למעלה) או לטלפן.
09-7469095 | 052-2752999

 אריק דוידוב והחצוצרה
אודיו
שמחה
בלדה לשוטר
וידאו
תמונות
אריק דוידוב והחצוצרה
אריק דוידוב והחצוצרה
אריק דוידוב - נעימות שנוגעות
אריק דוידוב - מדבר בחצוצרה