אודות בידור טי וי

בידור טי וי הוא מדריך מסווג לאמנויות התיאטרון, מוסיקה, בידור, מחול, קולנוע, רדיו וטלוויזיה. האתר מהווה מעין one stop shop המאפשר חיפושים חכמים כדי לאתר אמנים ומופעים שאותם מחפש הגולש.

מנויי בידור טי וי מקבלים דף אישי במדריך המסווג, הכולל מלבד תכנים טקסטואליים גם תמונות, וידאו וקטעי סאונד. המנוי יכול לעדכן בעצמו את הדף האישי שלו בכל עת, לשנות את התכנים, להחליף את התמונות, להחליף את הווידאו וכן הלאה.

ניהול הדף האישי הוא יעיל ונגיש. מערכת בידור טי וי מאפשרת לאמנים לבנות דף אישי הכולל וידאו ואודיו במינימום זמן ובמינימום עלויות אך תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות מתקדמות. המערכת כוללת את כל הכלים לבנייה ואירוח של הדף האישי של האמן. אין צורך בכל ידע קודם בפיתוח אתרים והמערכת מלווה את האמן לאורך תהליך הקמת הדף האישי שלו כך שיוכל לבנות אותו ולנהל אותו בצורה נוחה ופשוטה. האמן יכול לעדכן את הדף האישי בכל זמן ומכל מקום מבלי שיהיה תלוי במעצבים ומתכנתים. השימוש במערכת בידור טי וי הופך את תהליך בניית האתר שהיה ממורכב ומסורבל לקל, מאתגר ומעניין. תודעת השירות של צוות בידור טי וי גבוהה ביותר, והלקוחות זוכים ליחס אישי ולעזרה ותמיכה בכל שלב ושלב.

דפי האמנים כוללים, מלבד טקסט ותמונות, גם וידאו ואודיו, ונעשה שימוש בטכנולוגיות להזרמת מדיה, על מנת שאפשר יהיה להתחיל ליהנות מהווידאו והאודיו מהר ככל האפשר. בנוסף, הטכנולוגיה שנבחרה תואמת לכל הדפדפנים הגראפיים, והיא אינה מאפשרת שמירה של הווידאו והאודיו כקבצים, אלא רק צפייה והאזנה ישירות מהאתר.

בראש הדפים האישיים של האמנים יש קישור לכתיבת הודעות אישיות אליהם, למעוניינים ליצור קשר עם האמנים.

בבידור טי וי משולב מנוע חיפוש רב-עוצמה המאפשר חיפושים מתקדמים. ניתן לחפש ביטויי מפתח המשובצים בדפיהם האישיים של האמנים, או להשתמש בקטגוריות ובתת-הקטגוריות של האתר, או לחפש על פי התגים החכמים המשוייכים לדפי האמנים.